قوانین و سیاست حریم خصوصی

قوانین و سیاست حریم خصوصی

درباره شرکت میلوپلاست

گروه صنعتی میلو پلاست فعالیت خود را از سال 1386 آغاز نموده است. فعالیت این مجموعه در زمینه تولید قالب و محصولات پلیمری میباشد. پریفرم ، ظروف و بطری های پت ، ظروف پلی اتیلن ، درب های پلاستیکی و قطعات پلیمری از جمله محصولات این شرکت میباشند.

نشانی وب‌سایت ما: https://miloplast.com/

قوانین و مقررات فروشگاه

کلیه محصولات میلوپلاست دارای گارانتی کیفیت میباشند و از لحاظ کیفی کاملاً بررسی شده‌اند.
توجه داشته باشید که مواد مصرفی برای تولید هر محصول با توجه به نوع کاربری آن محصول می باشد برای مثال بطری های مصرفی برای صنایع غذایی از نوع مواد گرید غذایی می‌باشند و همچنین برای صنایع دارویی مدیکال گرید می‌باشند.
قیمت محصولات بر اساس یک عدد می باشد. حداقل تعداد سفارش هر محصول یک بسته می باشد و تعداد محصولات در هر بسته متفاوت بوده و در توضیحات ذکر شده‌اند.
امکان ارسال کلیه محصولات به سرتاسر ایران مقدور می باشد.
دقت بفرمایید در صورت انتخاب محصول مورد نظر و خرید آن پس از ارسال امکان مرجوع کردن وجود ندارد، مگر اینکه اجناس خریداری شده مشکلی داشته باشند بنابراین در خرید خود دقت فرمایید. شرایط مرجوع کردن سفارشات در قسمت قوانین عودت و مرجوعی کالا توضیح داده شده‌ است.
روز چهارشنبه ارسال مرسولات انجام می گردد.
توجه داشته باشید که شرکت میل و پلاست هیچگونه نمایندگی فروشی در هیچ یک از استان‌ها ندارد.

همچنین میتوانید سیاست مرجوعی و عودت کالا را بخوانید. 

مراحل خرید و ارسال

برای سفارش محصولات در ابتدا کد کالا تیراژ و رنگ خود را به کارشناسان فروش در واتساپ اعلام بفرمایید، در اسرع وقت کارشناسان اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می دهند. کلیه محصولات به سرتاسر ایران ارسال می گردند و در صورتی که مقصد تهران کرج و یا اطراف این دو شهر باشند از طریق الوپیک ارسال می گردند در غیر اینصورت محصولات از طریق باربری ارسال می گردد و تصویر قبض انبار برای شما در واتساپ فرستاده میشود.
خواهشمند است زمانی که محصولات را تحویل گرفتید از طریق واتساپ به کارشناسان ما اعلام بفرمایید.
در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال و یا تحویل کالا با کارشناسان ما تماس برقرار بفرمایید.

سیاست حریم خصوصی

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.